Kampanyamın Etkisi
7 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.640 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23373
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23373

1.640 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene Kasim ayinda 40 yasinda oluyorum! Partiler, pastalar, hediyelerle tuketimi tesvik etmek yerine faydali olmak icin bir seyler yapmak istedim. Hayata Destek Dernegi'nin multeci ailelerin bebeklerine yardim amacli hazirladigi yardim paketleri, bana 40 yas hediyesi vermek isteyen sevdiklerime onerecegim alternatiflerin ilki.

Temel bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren bu 250 TL değerindeki “Onuncu Ay Paketleri”ni ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz, 12 Kasim'da Hayata Destek Dernegi ekibiyle katilacagim Istanbul Maratonu'nda bana sponsor olabilir, hedefledigim bagis tutarini toplamama yardim edebilirsiniz.

Simdiden tesekkurler :)

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Begüm Seçkin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)