• Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 730 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23249
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23249

730 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İyilik Peşinde Koşuyorum çünkü dayanışmanın bir insanın hayata katabileceği en anlamlı hareket olduğunu düşünüyorum. Hayata Destek Derneği için koşuyorum çünkü kalben sonuna kadar inandığım ve fiziksel olarak da katkı sunmak istediğim muhteşem bir projeleri var. "İhtiyacı olan mevsimlik tarım işçisi veya mülteci tüm annelere '10.ay bebek bakım paketi' göndermek"... Din dil ırk sınıf gözetmeksizin her annenin bebeğini kucağına aldığı ilk aylarda desteklenmeye ve yine her bebeğin dünyadaki ilk aylarını güven içinde geçirmeye hakkı olduğuna dair yürekten inancımla bu harikulade projeye küçücük de olsa bir yardımım dokunsun istiyorum.

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Deniz Melsa Ergenç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)