• Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23152
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23152

150 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koştuğumu şu videoda güzel güzel anlattım: https://www.facebook.com/HayataDestek/videos/1510240349024344/

Ama siz izlemeye üşenirseniz diye bir de şuraya yazıvereyim. Türkiye'de mevsimlik tarım işçisi ve mülteci çok fazla anne var. Bu annelerin çocukların daha sağlıklı büyümesi, ihtiyaçlarının giderilmesine hep birlikte destek olabileceğimizi düşünüyorum. Hayata Destek Derneği bu annelere destek için süper bir paket hazırlamış. Haydi gelin bu pakedin bu annelere ve tatlı çocuklarına ulaşması için, onlar için koşan bizlere destek olun!

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Can Türkdoğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)