Kampanyamın Etkisi
6 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.530 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC22626
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC22626

1.530 /1.100 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayata Destek için koşuyorum belki de biraz yürürüm!!! :))

Tanıyanlar bilir, o kadar da spor insanı değilim zira asıl amacım Hayata Destek Derneği'ni ve onların olumsuz koşullarda büyümek zorunda olan çocuklar için yaptıklarını sizlere duyurmak!

"Koşalım da Büyüsün" sloganıyla yola çıkan dernek, ihtiyaç halindeki anne ve bebekler için bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren onuncu ay paketleri ulaştırıyor, anne bilgilendirme atölyeleri düzenliyor. Sizden tek ricam ise, bilgisayarınızın başındayken bir günlük "kahve paranız" kadar (kahveyi nerede de içtiğinize göre değiştiğini düşünerek :P) desteği onlara ulaştırmanız. Ben de 12 Kasım'da erkenden kalkıp koşuda yerimi alıp sizleri en güzel şekilde temsil edeceğim.

Haydi yüzümü kara çıkarmayın dostlar!

Şimdiden hepinize teker teker teşekkürler.

Sırma

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Sırma Süren isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)