Kampanyamın Etkisi
12 Kadın

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Yeniden Biz-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.230 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20788
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20788

1.230 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

89.826 /100.000 TL

YenidenBiz Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyu çok sevdiğim yogaya benzetiyorum. Ben yoga ile kendime doğru koştum önce, kendime yaklaştım. Şimdi başkalarına doğru koşmak için Adım Adım ve Yeniden Biz'i seçtim. Her adımın bir insanın hayatını en az benimki kadar etkileme gücü olacak olması beni müthiş heyecanlandırıyor. Bu heyecanıma siz de bir katkı sağlar ve beni desteklerseniz birlik beraberlik, aidiyet, hayatı zenginleştirmek ve topluma katkı sağlamak gibi çok temel özlemlerimi gerçekleştirirken bana bir nefes olursunuz.

YenidenBiz

YenidenBiz Derneği, İş Hayatında Kadının önemine inanıyor ve farklı nedenlerle çalışmaya ara veren kadınların geri kazandırılmasına odaklanıyor. Bu amaçla işe dönmek isteyen kadınları ön mülakatlara alıyor, eğitimler ve etkinlikler düzenliyor, iş fırsatlarının daha fazla kadına ulaşması için çalışıyor.

Bir kadın için birim eğitim maliyeti 100 TL. Koşarak daha çok kadının iş hayatına dönmesini destekliyoruz.

Eğer HANDE TARIMAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)