Kampanyamın Etkisi
1 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20639
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20639

300 /250 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biz ki bağışa ihtiyaç duymayacak kadar şanslıydık, şimdi Hayata Destek Derneği sayesinde Boğaz Köprüsü üzerinde kan ter içinde yıkılarak başkalarına yardım edebilecek şansı buluyoruz. Desteğinizi bekliyorum, maraton gününde ilk 300 metreyi sizin için koşup, sonrasında kabul edilebilecek bir mesafeye nefes nefese yürüyeceğim!

#KoşalımDaBüyüsün
#BütünBebeklerBizim
#HepimizeİyiGelecek

Hayata Destek Derneği sayesinde bağışlar ihtiyacı olan tüm annelere bebek-bakım kit’leri içinde zıbın, çorap, battaniye, bez, bez değiştirme yastığı, pişik giderici krem, bebek şampuanı gibi malzemelere dönüşüyor.

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Umur Aksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)