• Yardım Projem: İstanbul-2017-SGD-Sulukule için koşuyorum, Okulu terki önlüyorum
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 111
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.850 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sulukule Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19041
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19041

4.850 /4.850 TL

Kampanya Hedefim

87.044 /111.500 TL

Sulukule Gönüllüleri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Risk altındaki çocukların okulu terkini önlemek, daha iyi bir bugün ve daha iyi bir yarın hayalim ile doğrudan örtüşüyor! Dolayısıya ben de "Sulukule için koşuyorum, okulu terki önlüyorum!" diyeceğim.

Toplayacağım her bağış, bir çocuğun adil, eşit ve onurlu bir yaşam sürmesi için mücadele eden Sulukule Gönüllüleri Derneği'nin çalışmalarına güç katacak ve çocukların kendilerini gerçekleştireceği ortamı, yine çocuklarla var edecek!

Bağış yap, yaptır; daha iyi bir dünyayı birlikte inşa edelim.

Sulukule Gönüllüleri Derneği

SGD için koşarak, risk altındaki çocuklar hakkında farkındalık yaratabilir, 6-14 yaş aralığındaki çocukların okul terkini önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Proje faaliyetleri, eğitim bursu, okulda beslenme desteği ve atölyeler; dernekte oyunla öğrenme atölyelerdir. Avrasya Maratonu 2017’de hedefimiz 111.500 TL bağışa ulaşarak, 93 çocuğun* Okulu Terkini Önlemek! Okul ve Dernekte bir dönemlik Hak Temelli Atölye desteği aylık 50 TL Okulda Beslenme desteği aylık 95 TL Eğitim Bursu desteği aylık 100 TL *93 çocuktan her biri Okul ve Dernekte bir dönem boyunca devam eden Atölyelerin yanında Okulda Beslenme veya Eğitim Bursu ile desteklenecektir.

Bir çocuğun bir dönem boyunca hak temelli atölye desteği, okulda beslenme desteği ve eğitim bursu desteği aylık 245 TL​

Eğer Hamit Levent Evci mükerrer 22572 isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)