• Yardım Projem: Antalya-2017-YB-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 930 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17931
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17931

930 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

48.668 /50.000 TL

YenidenBiz Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

YenidenBiz için, iş hayatında kadınların güçlenmesi için koşuyorum ! Çünkü Türkiye'de üniversite mezunu işsiz 500 bin kadın var. YenidenBiz ara veren kadın adayları mülakatlara alıyor, eğitim ve etkinliklerle destekliyor. İş fırsatlarına dikkat çekiyor. Bu yetenekler konusunda iş dünyasında farkındalık yaratmak için çalışıyor. Bugün gelinen noktada 2000'den fazla kadın YenidenBiz eğitimlerinden yararlandı, 80'den fazla eğitim gerçekleşti. İşe dönen kadın sayısı 100'ü aştı ve 750 kadından oluşan bir yetenek havuzu oluştu. YenidenBiz aday gelişim programından daha fazla kadının yararlanması, kadınların geleceğe umut olması için koşuyorum.

YenidenBiz

YenidenBiz işe dönmek isteyen kadınları ön mülakatlara alıyor, süreci kolaylaştıracak eğitimler düzenliyor, istihdam edilebilecekleri kurumlarla bir araya getirerek, kadınların işgücüne tekrar katılmalarına etki sağlıyor. Bir kadın için birim eğitim maliyeti 100 TL. Koşarak daha çok kadının iş hayatına dönmesini destekliyoruz.

Bir kadının YenidenBiz Aday Geliştirme Eğitim Programından yararlanmasının birim maliyeti 100 TL'dir.

Eğer Ceylan Özgören isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)