Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 270 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Atlas Copco CT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC15486
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC15486

270 /500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), ebeveynlerinin maddi durumları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve aileleri için Aile Evi Projesini hayata geçirdi. Aile Evi, kanser tedavisi gören çocuklar ve ebeveynlerinin tedavileri boyunca tamamen ücretsiz konaklayabilecekleri bir merkez. Aile Evi’nde her aileye bir oda verilerek çocuklar ve ebeveynlerinin sterilizasyondan, ısınma/soğutmaya gıda ve giyimden psiko-sosyal desteğe tüm ihtiyaçları karşılanıyor.
Bu umut dolu evin sürdürülebilirliği ise tamamen bağışlarla sağlanıyor.
Ben de 13 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda koşarak KAÇUV Aile Evi’ne destek olmak istiyorum. Siz de bu umut dolu eve bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Çiğdem Kazan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)