Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 625 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ciner
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14663
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14663

625 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,

Ailem ve çevremdekiler bilirler, spora çok düşkün değilimdir ve iyi bir koşucu sayılmam. :) Ancak bu sene, Ciner Grubu olarak İstanbul Maratonu'nda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na destek için koşuyoruz!

1979 yılında çocuk köyleri kurmayı ve yaşatmayı amaç edinmiş gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, 2. çocuk köyünü Urla, İzmir'de açmak için kolları sıvamış. Korunma ihtiyacı olan 120 yeni çocuğun daha hayata tutunacağı ve anne sevgisi ile yetişeceği Koruncukköy Urla'nın inşaası desteğe ihtiyaçları var!

Siz de destek olmak isterseniz; aşağıdaki "Online Bağış Yap" butonunu kullanarak katkıda bulunabilir, linki paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Koruncuk Vakfı ile ilgili ayrıntılı bilgi için: http://www.koruncuk.org/

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Ekin TAŞKIN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)