Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 770 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Atlas Copco CT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC14592
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC14592

770 /900 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar,
Bugün size önemli bir konuyla ilgili yazmak istiyorum.
Her yıl Türkiye’nin farklı bölgelerinden kanser tedavisi için binlerce çocuk ve onların ebeveynleri İstanbul’a doğru adı konmamış bir sağlık göçü yaşıyor. Tedavi, kanser türüne göre 1 ila 3 yıl arası sürebiliyor. Bu süre zarfında çocuklar ve ailelerinin kalacak bir yere ihtiyaçları var. Özellikle maddi durumları iyi olmayan Aileler için barınma problemi çocuklarının tedavilerini yarıda bırakmalarına neden olacak kadar ciddi bir sorun...
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), ebeveynlerinin maddi durumları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve aileleri için Aile Evi Projesini hayata geçirdi. Aile Evi, kanser tedavisi gören çocuklar ve ebeveynlerinin tedavileri boyunca tamamen ücretsiz konaklayabilecekleri bir merkez. Aile Evi’nde her aileye bir oda verilerek çocuklar ve ebeveynlerinin sterilizasyondan, ısınma/soğutmaya gıda ve giyimden psiko-sosyal desteğe tüm ihtiyaçları karşılanıyor.
Bu umut dolu evin sürdürülebilirliği ise tamamen bağışlarla sağlanıyor.
Ben de 13 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda 8 km koşarak KAÇUV Aile Evi’ne destek olmak istiyorum. Siz de bu umut dolu eve bağışlarınızla destek olabilirsiniz.
Aile Evi’nde kalan bir çocuğumuz ve ailesinin bir aylık gideri 895 TL benim hedefim 1 Ay boyunca bir çocuğun tedavi sürecine destek olmak…
Aile Evi’ni Merak Ediyorsan: https://www.youtube.com/watch?v=-sTDTrAzXf0
Bağış yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://ipk.adimadim.org/profil/IPK22710

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Mustafa Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)