• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 875 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İzmir Saint Joseph Lisesi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10896
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10896

875 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba;

Ben Simay Özkayagan . İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’nde 11. sınıf öğrencisiyim . Bu sene ilk kez AdımAdım’ın gerçekleştirdiği bu kampanyanın bağışçısıyım .Bu yıl Yaşımın tutması ile beraber İstanbul Maratonu’nda boy göstereceğim .Bu kampanyayı seçmemin nedeni kampanyanın misyonu .Her birey iyi şartlarda hayata gelemiyor ne yazık ki . Bende bu durumu tersine çevirip ulaşılabilmiş ve ulaşılacak olan bütün yardıma muhtaç çocukların geleceklerine iyi yönde bir katkıda bulunmak ve yarar sağlama hedefi içindeyim .Daha önceki yıllarda koşuya katılmamış olsamda koşan arkadaşlarımın hedeflerine ulaşması için çok uğraşmıştık . Bu sene de önüme koyduğum hedefle mümkün oldukça fazla insan bilinçlendirmeyi planlıyorum . Bu hayalimi ve hedefimi gerçekleştirmek için de sizin yardımlarınızı bekliyoprum . Şimdiden göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyor , hepinizi benimle birlikte iyilik peşinde koşmaya davet ediyorum .

Sevgiler ,
Simay Özkayagan

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Simay Özkayagan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)