• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İzmir Saint Joseph Lisesi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10757
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10757

900 /1.400 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba ben Ladin Üstündağ
İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi 11. sınıf öğrencisiyim . Bu sene yaşımın tutmasıyla birlikte AdımAdım'ın her yıl düzenlediği "İyilik peşinde koş" projesinde ihtiyacı olan çocuklarımız için İstanbul Maratonunda koşarak ben de katkıda bulunacağım. İhtiyacı olan çocuklarımızın şartlarını iyileştirme kapsamında katkıda bulunduğumuz bu projede okulumdaki öğretmenlerim ve geçen yıllarda bu projeye katılan arkadaşlarım çok çalışarak belirlediğimiz hedefe ulaşıp bir çok çocuğun geleceğine ışık tuttular . Ben de bu sene belirlediğim hedefteki bağışa ulaşıp ihtiyacı olan çocukların geleceklerine iyi yönde katkıda bulunmak istiyorum. Sizlerden de beklediğim bu konuda bize içinizden geldiğince bağışta bulunup bu güzel amaçlı projemize katkıda bulunmanız ve bizlerle birlikte iyilik oeşinde koşmanız. Şimdiden çok teşekkür ediyor ve yardımlarınızı bekliyorum.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Ladin Ustundag isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)