Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İzmir Saint Joseph Lisesi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10748
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10748

1.370 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba ;

Ben Mert Fedai. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi'nde 11. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır AdımAdım'ın gerçekleştirdiği bu kampanyanın bağışçısıyım. Bu sene yaşımın tutması ile beraber İstanbul Maratonunda boy göstereceğim.
Bu kampanyayı seçmemin nedeni kampanyanın misyonu. Her birey iyi şartlarda hayata gelmiyor ne yazık ki. Ben bu durumu değiştiremesem de en azından elimden ne geliyorsa yapmayı çok istiyorum ve 2 yıldır koşmasam da bunu gerçekleştirdiğime inanıyorum. Bu sene de önüme koyduğum hedefle mümkün oldukça fazla insan bilinçlendirmeyi planlıyorum. Bu durumun farkında olmayan insanlara da mesaj göndermek için bu kampanyada yer alıyorum. Bu hayalimi ve hedefimi gerçekleştirmek için de sizin yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyor, hepinizi benimle birlikte iyilik peşinde koşmaya davet ediyorum.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Mert Fedai isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)