• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bilge Adam
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10580
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10580

0 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden Koşuyoruz? Çünkü eğitim kadar koşmak da şart diye düşünüyoruz! Koşarken hem kendimize hemde kimsesiz ve yardıma muhtaç çocuklara fayda sağlamak istiyoruz. Sadece çalışmak için çalışmıyor yaşadığımız dünya ya, insanlığa da faydalı olmak için çalışıyoruz. Hep birlikte gelişiyor, geliştiriyor ve ihtiyacı olan miniklere birlikte koşarak yardım ediyoruz.
"Bilge Adam Melekleri "koşu takımımıza katılarak, kimsesiz ve yardıma muthaç cocuklar için elimize bir mumda sen dikebilirsin. İyilik için, miniklerin gelecekleri için sende koşu takımımıza katıl!

Bilge Adam Melekleri

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer BilgeAdam Kurumsal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)