• Yardım Projem: İstanbul M-2023-Koruncuk-Hayalim Okul
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC104601
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC104601

3.400 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

2.873.502 /3.600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşlarım,

İstanbul Maratonu’nda bu sene ben de varım!

Benim için çok anlamlı olan bu deneyimde, adımlarımı Koruncuk Vakfı için atacağım. Çünkü Koruncuk Vakfı, sosyo ekonomik açıdan eğitime erişimleri risk altındaki kız çocuklarını ortaokuldan başlayarak, üniversite eğitimleri boyunca meslek sahibi bireyler olana kadar destekliyor. Ben de kız çocuklarının eğitimlerine kesintisiz devam edebilmeleri, özellikle bu yıl gerçekleşecek deprem felaketi ile birlikte mahremiyet alanları tehlikede olan depremden etkilenen kız çocuklarının hayallerindeki okula kavuşabilmeleri için onlara destek olmak istiyorum. Bu desteği sizlerle birlikte büyüteceğimiz için ayrıca çok heyecanlı ve mutluyum. Gelin, siz de benimle birlikte Koruncuk Vakfı’nın "Hayalim Okul" projesine destek olun, hayallerine erişmeleri için verdiğimiz desteği hep birlikte çoğaltalım!

Kampanyama http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC104601 linkine tıklayarak, dilediğiniz şekilde bağış yapabilirsiniz.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Bu yıl Koruncukköylere kabul edeceğimiz depremden etkilenen kız çocuklarının da yaşadığı Koruncukköylerde desteklenen Koruncukların güvenli bir ortama, temel ihtiyaçlara erişim ve hayallerindeki okula kavuşabilmeleri için gereken desteği sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 9000 TL'dir.

Eğer Cansu Ege Başçıl isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)