Kampanyamın Etkisi
19 Alzheimer Hastası

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-TAD-500 Alzheimer Hastasının Elini Tutmak İster misin?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.900 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10044
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10044

1.900 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

161.365 /150.000 TL

Türkiye Alzheimer Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili dostlar,

Küçük yaşlardan beri koş(tur)uyorum, bazen kendim için dağlarda, ovalarda😃 bazen de hastalarım için..

Geçenlerde Adım Adım organizasyonu arasında yer alan bir dernek yararına iyilik peşinde koşarak bağış toplama daveti aldim. İnsanın beden sağlığı yanında akıl sağlığı da yerinde olmalı, olmalı ki uzun süre sevdiklerini bilip tanıyarak, mutlu beraberlikler yaşayabilmesi için. .. Bu nedenle gerek Alzheimer araştırmalarını desteklemek, gerekse de zor durumdaki Alzheimer hastalarına ve yakınlarına yardımcı olmak adına bu kampanyaya katkıda bulunma kararı aldım. Amaç biraz da farkındalık yaratmak. Bu amaçla ben İstanbul Maratonu’nda elimden gelen en iyi dereceyi yapmaya çalışırken, sizden de 1 TL veya katları şeklinde desteklerinizi rica ediyorum.

Evet, 13 Kasım İstanbul Maratonu’nda, Türkiye Alzheimer Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!

İstanbul-2016-TAD-500 Alzheimer Hastasının Elini Tutmak İster misin? projesini destekleyeceğim. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir hastaya bir hemşire ziyareti bedeli 100 TL’dir.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC10044

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10044

Sevgiler,

Seyit

Türkiye Alzheimer Derneği

Alzheimer Hastalığının son evresinde, hastalar konuşma, ihtiyaçlarını ifade etme, yutma, hareket etme yeteneklerini yitirir. Tamamen yatağa bağımlı hale gelir. Bu nedenle de hastaya sürekli bakım vermek, yaşam kalitesini ve onurunu korumak, yakını için de giderek zorlaşır. Bu projede amacımız yatağa bağımlı Alzheimer hastalarının evlerine ücretsiz eğitimli hemşire ziyaretleri sağlamaktır.

Bir hastaya bir hemşire ziyareti bedeli 100 TL'dir.

Eğer Seyit Aydoğmuş - Team Run.Bo isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)